Форум Пловдив R
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Галерия


Ето това печели доверие Empty

Ето това печели доверие

+2
Harvey
ивайло иванов
6 posters

Go down

Ето това печели доверие Empty Ето това печели доверие

Писане by ивайло иванов Пет Сеп 12, 2008 11:48 pm

Групата на ДСБ бе обкръжена плътно от граждани и част от хората на
Расате -почти само млади, и с национални знамена.Те направиха това, за
да я предпазят от атаките на социалистите, облечени в червени фланелки,
с червени ленти.Групата на ДСБ се държеше достойно - не се плашеше от
скандирането на социалистите, стоеше твърдо.Тя беше предвождана от
члена на Националното ръководство и общински съветник, бивш кмет на
район "Северен" Д.Желязкова
, лидера на ДСБ-Пловдив и общински съветник
Сп.Гърневски, други членове на ръководството - потомъка на видния
възрожденец и участник в националноосвободителното движение, а също и в
самото Съединение Иван Андонов, Андон Андонов - областен управител при
управлението на ОДС, бивш общински съветник, журналистът Д.Русков,
поетът Н.Заяков, както и двамата сърцати отци - отец Радослав/ДСБ-Район
Западен/ и отец Емил/район Източен/.
Множеството повторно поде мощното "Оставка" при поднасянето на венците.
ивайло иванов
ивайло иванов

Брой мнения : 71
Join date : 20.07.2008
Местожителство : Bonn

http://globe.awardspace.info

Върнете се в началото Go down

Ето това печели доверие Empty Re: Ето това печели доверие

Писане by Harvey Съб Сеп 13, 2008 6:42 pm

ивайло иванов написа:Групата на ДСБ бе обкръжена плътно от граждани и част от хората на
Расате -почти само млади, и с национални знамена.Те направиха това, за
да я предпазят от атаките на социалистите, облечени в червени фланелки,
с червени ленти.Групата на ДСБ се държеше достойно - не се плашеше от
скандирането на социалистите, стоеше твърдо.Тя беше предвождана от
члена на Националното ръководство и общински съветник, бивш кмет на
район "Северен" Д.Желязкова
, лидера на ДСБ-Пловдив и общински съветник
Сп.Гърневски, други членове на ръководството - потомъка на видния
възрожденец и участник в националноосвободителното движение, а също и в
самото Съединение Иван Андонов, Андон Андонов - областен управител при
управлението на ОДС, бивш общински съветник, журналистът Д.Русков,
поетът Н.Заяков, както и двамата сърцати отци - отец Радослав/ДСБ-Район
Западен/ и отец Емил/район Източен/.
Множеството повторно поде мощното "Оставка" при поднасянето на венците.
Групата на ДСБ бе обкръжена плътно от граждани и част от хората на
Расате -почти само млади
, и с национални знамена.Те направиха това, за
да я предпазят от атаките на социалистите
Ето това е тъжното, че блгодарение на не особено далновидната си медиина политика още със създаването си ДСБ, не можа да използва началната скорост още с учредяването си, която бе набрала и да създаде собствена медия по подобие на "СКАТ" и сведе идейте и програмата си до всяко кътче в страната!............
По късно всякакви измислени десни формирования взеха да изземват идейте на ДСБ и ги трансфопмират в пратформите, си електоратът на ДСБ постепенно се губеше докато стигнахме до дереджето да гласуваме на някои от изборите с отвръщение за представител, които не е наш!
Подобен е и сучаят сега, когато е трябвало да бъдат охранавани нашите представители от частната полиция на Боян Расате.
Нама да се впускам вподробности какви асоциации поражда самият Расате и неговите "кафяводрешковци"! Cool
Harvey
Harvey

Брой мнения : 15
Join date : 13.09.2008

Върнете се в началото Go down

Ето това печели доверие Empty Re: Ето това печели доверие

Писане by Мира Съб Сеп 13, 2008 6:53 pm

Младите хора дойдоха спонтанно, а не за да ни "охраняват".Ние, възрастните, допуснахме разни хорица, като Расате и Волен да ги объркат!
Мира
Мира

Брой мнения : 122
Join date : 23.07.2008
Age : 69
Местожителство : Пловдив

Върнете се в началото Go down

Ето това печели доверие Empty Re: Ето това печели доверие

Писане by Harvey Съб Сеп 13, 2008 8:17 pm

Мира написа:Младите хора дойдоха спонтанно, а не за да ни "охраняват".Ние, възрастните, допуснахме разни хорица, като Расате и Волен да ги объркат!
Здравейте Мира.
Аз репликирах написаното от Ивко съобщение, и то само в частта си в която той споменува присъствието на Расате и хората му.
Не съм присъствал на събитието и съотв. не разполагам с автентични лични впечатления.
Както виждате, моат постинг е поскоро аналитичен за някои от причините довели до ъстоянието на партията ни, а появата на Расате, е само алюзия към написаното от мен.
Ние, възрастните, допуснахме разни хорица, като Расате и Волен да ги объркат!
Отново, съвсем на кратко, за да не стана досаден!
Причините за да сме на този хал са комплексни и много на брой, но според мен една от въпиющите и главни причини е липсата на адекватна медиина политика, още със стартиране на партията ДСБ!
Това е мое лично мнение, и по никакъв начин не го натрапвам никому, но и едва ли някой би ме убедил аргументирано в противното!
Само бих добавил, че изтъкване на причина за да не се създадат наши собствени електронни медии било ЛИПСАТА НА СРЕДСТВА(понеже стрували много скъпо!!!!), по никакъв начин, не мога да го приема за сериозен аргумент-причина!!!! Evil or Very Mad
Harvey
Harvey

Брой мнения : 15
Join date : 13.09.2008

Върнете се в началото Go down

Ето това печели доверие Empty Re: Ето това печели доверие

Писане by Мира Съб Сеп 13, 2008 9:18 pm

Пускам тема за медийната политика...
Мира
Мира

Брой мнения : 122
Join date : 23.07.2008
Age : 69
Местожителство : Пловдив

Върнете се в началото Go down

Ето това печели доверие Empty Re: Ето това печели доверие

Писане by Admin Нед Сеп 14, 2008 1:15 am

Мира написа:Пускам тема за медийната политика...

Днес говорих с едно младо момче за неговото виждане, кое е важно за една интернет-организация. Едно от нещата които ми каза е отностно издаването на електронен бюлетин. Това е мощно средство и за излъчването му са необходими единствено ентисиазъм и време. Ако се задържим на краката си и се "освестим" наще задължение е да издаваме такъв бюлетин.

Admin
Admin

Брой мнения : 33
Join date : 20.07.2008

https://dsb-plovdiv.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Ето това печели доверие Empty Re: Ето това печели доверие

Писане by Harvey Нед Сеп 14, 2008 7:26 am

Admin написа:
Мира написа:Пускам тема за медийната политика...

Днес говорих с едно младо момче за неговото виждане, кое е важно за една интернет-организация. Едно от нещата които ми каза е отностно издаването на електронен бюлетин. Това е мощно средство и за излъчването му са необходими единствено ентисиазъм и време. Ако се задържим на краката си и се "освестим" наще задължение е да издаваме такъв бюлетин.
Изисква се дълъг и постоянен апостолски труд. И най вече да се сведе до знанието на най обикновеният чичо от селото.
Този, който казва на съседът си:....."ето това нещо го каза Д-р Петър Москов по телевизиата на ДСБ на разбираем език а не облечено в цифри диаграми партиини схеми......и аз му вярвам"
Аз съм възхитен от това което прави Ивко с http://freemediabg.googlepages.com/ и ще я пополяризирам всеки път когато посещава форумите на Медиапул, Про-Анти, или още инфо.
Да. Наистина всеки от нас трябва да направи нещо за свеждане до знанието на всеки българин ставащото и неставащо в бълагодарение или въпреки управлението на тройната коалиция!
Има една тънка подробност, че аз, Ивко, Мира, Юзи, Иван, Стоян, Драган, "Х" или "Y", които имаме компютри нямаме нужда от агитация...........и това е неразрешимата част от уравнението ДСБ=УСПЕХ=ЕЛЕКТОРАТ. Cool
Harvey
Harvey

Брой мнения : 15
Join date : 13.09.2008

Върнете се в началото Go down

Ето това печели доверие Empty Re: Ето това печели доверие

Писане by ивайло иванов Нед Сеп 14, 2008 2:04 pm

Harvey написа:
Admin написа:
Мира написа:Пускам тема за медийната политика...

Днес говорих с едно младо момче за неговото виждане, кое е важно за една интернет-организация. Едно от нещата които ми каза е отностно издаването на електронен бюлетин. Това е мощно средство и за излъчването му са необходими единствено ентисиазъм и време. Ако се задържим на краката си и се "освестим" наще задължение е да издаваме такъв бюлетин.
Изисква се дълъг и постоянен апостолски труд. И най вече да се сведе до знанието на най обикновеният чичо от селото.
Този, който казва на съседът си:....."ето това нещо го каза Д-р Петър Москов по телевизиата на ДСБ на разбираем език а не облечено в цифри диаграми партиини схеми......и аз му вярвам"
Аз съм възхитен от това което прави Ивко с http://freemediabg.googlepages.com/ и ще я пополяризирам всеки път когато посещава форумите на Медиапул, Про-Анти, или още инфо.
Да. Наистина всеки от нас трябва да направи нещо за свеждане до знанието на всеки българин ставащото и неставащо в бълагодарение или въпреки управлението на тройната коалиция!
Има една тънка подробност, че аз, Ивко, Мира, Юзи, Иван, Стоян, Драган, "Х" или "Y", които имаме компютри нямаме нужда от агитация...........и това е неразрешимата част от уравнението ДСБ=УСПЕХ=ЕЛЕКТОРАТ. Cool

Сърдечни благодарности, Харви!
Аз отдавна съм стигнал до извода, че партия като БСП е толкова успешна в малките населени места единствено заради перфектно организиранаа й пропагандна машина. Обикновенният човечец бива облъчван единствено от посланията на тези комунисти и така се формира виждането за политическото положение. Няй-лесният начин за достигане до съзнанието на тези хора е освен радиото и телевизията, с някакво печатно издание. Вестник е немислимо - толкова пари не могат да се заделят - остава просвещаването с наръчни средства. Един електронен бюлетин може да бъде отпечатан и размножен от всеки на обикновенна хартия и раздаван на познати. Как точно би функционирало това не съм си изяснил, но ще мисля в тази насока.
Друг проблем. Моето село, Рибарица, е предимно червено. Кметицата е червена и е жена дето върши истинска работа. Какво да се направи на такива места.
ивайло иванов
ивайло иванов

Брой мнения : 71
Join date : 20.07.2008
Местожителство : Bonn

http://globe.awardspace.info

Върнете се в началото Go down

Ето това печели доверие Empty Re: Ето това печели доверие

Писане by Иван Ков. Сря Сеп 17, 2008 9:24 am

Комунистите използват и един дългогодишно изпитан от тях модел за работа с отделния човек - личния контакт, осъществяван от активисти ( по-рано наричани агитатори ), нещо като десятници. Те си знаят района, хората в него, по списък, политическите им убеждения и вършат тайно и прикрито своята агитационна дейност за заблуждаване, манипулиране и привличане на неориентирани за своята пъклена кауза. Затова имат успех, особено в малките населени места, там им е силата. Трябва, според мен да търсим контакт с хората, съседите, колегите и приятелите, и да разясняваме действията на правителството и разобличаваме клеветите по адрес на ДСБ и Иван Костов.
Иван Ков.
Иван Ков.

Брой мнения : 4
Join date : 08.09.2008
Местожителство : Горна Оряховица

Върнете се в началото Go down

Ето това печели доверие Empty Верен извод!

Писане by Борис Ташков Сря Дек 17, 2008 3:41 pm

Иван Ков. написа:Комунистите използват и един дългогодишно изпитан от тях модел за работа с отделния човек - личния контакт, осъществяван от активисти ( по-рано наричани агитатори ), нещо като десятници. Те си знаят района, хората в него, по списък, политическите им убеждения и вършат тайно и прикрито своята агитационна дейност за заблуждаване, манипулиране и привличане на неориентирани за своята пъклена кауза. Затова имат успех, особено в малките населени места, там им е силата. Трябва, според мен да търсим контакт с хората, съседите, колегите и приятелите, и да разясняваме действията на правителството и разобличаваме клеветите по адрес на ДСБ и Иван Костов.
Иване, абсолютно верен извод.
Този модел съм прилагал 15 години в политическата ми дейност заедно с организацията на РП, на която бях председател до 1995 г., когато СДС бе оглавено от Иван Костов и впоследствие организацията ми създаде и учреди 3,4 и 9 Клуб на СДС Люлин и оттогава успешно до 2004 г..

След 2004 година и досега го правя по своя воля сам и мисля, че резултати има.
Но една птичка пролет не Прави, както и един пръст на ръката не върши работа, но свити на юмрук, пръстите на ръката я правят силна!

Нещо като древния български завет, завещан на синовете си от българският КАН КУБРАТ - СЪЕДИНЕНИЕТО ПРАВИ СИЛАТА!

Дали обаче разумът в нашите редици ще наделее, времето ще покаже?

Боби
Борис Ташков
Борис Ташков

Брой мнения : 5
Join date : 13.12.2008

Върнете се в началото Go down

Ето това печели доверие Empty Re: Ето това печели доверие

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите