Форум Пловдив R
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Галерия


Срамът на комунистите Empty

Срамът на комунистите

2 posters

Go down

Срамът на комунистите Empty Срамът на комунистите

Писане by ивайло иванов Съб Сеп 06, 2008 5:04 pm

Пардон, срамът на социалистите съм и аз-като съпричастен с действията на ДСБ и аз съм част от опозицията. Срамуват ли се обаче наистина другарите, пардон, господата Първанов и Станишев? Най-вероятно не! Тяхното внимание в момента е заето с това, как да разграбят бюджетният излишък. Сега ще им протече по-бързо мисловният процес - нали имат опит от миналата година. Един премиер обеща тогава прозрачност, която обаче в последствие беше порядъчно замъглена. Да не е посмял само някой да каже, че се срамува от мерзавството на Станишев. Защото има и по-голям мерзавец - това е българският президент, бивш агент на държавна сигурност и мегдански раздавач на отличия и медали, Георги Първанов - Гоце. Тез двамката се срамуват от опозицията, но не съзнават, че всъщност те са причина за национален срам. Повечето българи вероятно се срамуват от действията и методите на горепосочените, а и не само на тях. Имат си и други аверчета - като Доган-Паша и моралният Сакскобургготски, така че срамът става вече видим с невъоръжено око даже от космоса - космонавтите в МИР сигурно само ни гледат и се смеят. Защото едва ли има друг толкова разединен народ, като българският, а всичко, което един премиер може да каже, е колко се срамува от несъгласните на българите с неморалните (да не кажа престъпните) му действия.
ивайло иванов
ивайло иванов

Брой мнения : 71
Join date : 20.07.2008
Местожителство : Bonn

http://globe.awardspace.info

Върнете се в началото Go down

Срамът на комунистите Empty Re: Срамът на комунистите

Писане by Иван Ков. Пон Сеп 08, 2008 11:25 am

Ивайло Иванов написа:
"....космонавтите в МИР сигурно само ни гледат и се смеят..." .Да, смеят ни се обаче астронавтите,Very Happy Very Happy а космонавтите ни ръкопляскат bounce bounce , нали това е международна станция.
Иван Ков.
Иван Ков.

Брой мнения : 4
Join date : 08.09.2008
Местожителство : Горна Оряховица

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите